100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 27.35 | 1 s4 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-12 | +0.5 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 28.37 | 1 s3 | PARYS Maja | MKS-MOSM Bytom | 2005 | Z/0947/19 | U20 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | -0.3 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 45.20 | 2 s2 | PARYS Maja | MKS-MOSM Bytom | 2005 | Z/0947/19 | U20 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-12 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 57.76 | 5 s3 | BOCHENEK Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/3405/19 | U20 | SL | Chorzów (M / B) | 2024-05-18 | II | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:33.03 | 2 s1 | BOCHENEK Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/3405/19 | U20 | SL | Kraków (1 / F) | 2024-05-05 | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:17.52 | 6 s2 | BOCHENEK Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/3405/19 | U20 | SL | Olkusz (M / F) | 2024-05-11 | III | LDK! | OSU KN B | ||||||||||||||||
2. | 3:04.08 | 6 s2 | WOJCIECHOWSKA Agata | MKS-MOSM Bytom | 2005 | U20 | SL | Kraków (2) | 2024-05-09 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4:42.92 | 10 s1 | STOKŁOSA Marlena | MKS-MOSM Bytom | 2005 | Z/12165/21 | U20 | SL | Joliet, IL (USA) (2) | 2024-05-10 | II | ||||||||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19:14.29 | 22 s4 | STOKŁOSA Marlena | MKS-MOSM Bytom | 2005 | Z/12165/21 | U20 | SL | St. Louis, MO (USA) (2) | 2024-03-29 | III | ||||||||||||||||||
100 m pł K | |||||||||||||||||||||||||||||
DNF | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Gliwice (1) | 2024-05-19 | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1.30 | 8 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 1.20 | 12 | NIECKARZ Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/3905/20 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 4.60 | 6 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
2. | 4.42 | 3 | NIECKARZ Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/3905/20 | U20 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-12 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.07 | 4 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Sosnowiec (1 / F) | 2024-05-04 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 26.20 | 1 | AUGUSTINIOK Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2006 | Z/0961/19 | U20 | SL | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wskaźnikiem na ikonę pokaże zmiany klubowe | Kliknięcie przejście do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 1.9133520126343 sekund |